Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemiz Yapım Aşamasındadır ve +18 Yaş Siteye Katkıda Bulunacaklarda Moderatör Alımı Vardır İletişim İçin sylosis@windowslive.com Ekleyiniz...

AnasayfaAnasayfa  ArşivArşiv  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Similar topics

Aşk Nickleri 4

YazarMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Aşk Nickleri 4 Empty
MesajKonu: Aşk Nickleri 4   Aşk Nickleri 4 EmptyPerş. Şub. 11, 2010 4:16 pm

seninle olacaksam eger dünyanın tüm çileleri bu uğurda çekilmeye değer..

aşk yanında olanı sevmek değil,uzakta olanı yanında hissetmektir.en güzel duygu yalansız sevmektir...

saklarmısın beni gözlerinin mahseninde.damlarmısın yüreğime kendimi her yanlız hissettiğimde..

söz vermiştin bana yanı başımda durmaya,söz vermiştik bu dunyaya ne olursak olsaydık,kaç yıldı qeçti bak hala son bakışın miras bana,saklı duruyor ne fayda bıraksaydın solsaydık.hangi bahane avutur bilmem hangi günahın bedeli bu kandırmıyor ne qunduzum ne qecem böyle intikam olmaz.

ellerimi tutamayaCak kadar yaSak.. GözLerine ßirdaha ßakamayacak kadar ,, haramSın ßana ..!

Ne dil yeter seni anlatmaya Ne göz kıyar sana bakmaya Ne ellerim dayanır sana dokunmaya Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter mi Bir sen daha bulmaya

tek sorun şu oğlum sen benim bildiğim ERKEKLERDENSİN ama ben senin bildiğin KIZLARDAN değilim!!!

CESARETİNE GÜVENEN AŞKA GELSİN CESARETİNE GÜVENMİYEN UCURUMA GİTSİN.

AŞKIN OLDUGU YERDE CESARET HEP VARDIR.CESARETİNE GÜVENİYOSAN SENDE DENE AŞKI..

YA BİR YOL BUL YA BİR YOL AÇ YADA YOLUMDAN ÇEKİL MELEK

Aşk Nickleri 4 Emo_gi14
http://emobaby.net

Aşk Nickleri 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Aşk Nickleri 3
» Aşk Nickleri 1
» Sevqi Msn Nickleri