Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemiz Yapım Aşamasındadır ve +18 Yaş Siteye Katkıda Bulunacaklarda Moderatör Alımı Vardır İletişim İçin sylosis@windowslive.com Ekleyiniz...

AnasayfaAnasayfa  ArşivArşiv  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Similar topics

ÖLüM MeLeqi

YazarMesaj
    Admin
    Administrator
    Administrator
    Admin

ÖLüM MeLeqi Empty
    MesajKonu: ÖLüM MeLeqi   ÖLüM MeLeqi EmptyPtsi Şub. 08, 2010 4:23 pm

ÖLüM MeLeqi
    Keşke demekten hep nefret ettim ben! Bu hayat denen
    boşlukta her keşke dediğimde bir parçam daha koptu sanki... Bazen düşünüyorum da acaba kaç yanlışım kaç doğrumu götürüyor? Yoksa yitik doğrularla mı yaşıyorum? Yitik hayaller peşinde miyim? Kendi yalanlarında kaybolan insanlarıntimsah gözyaşları parçalıyor içimi! Onların göz yaşlarında boğuluyorum. Bir mum gibi eriyorum acılarımın karşısında... Ölmeden mezara gömülüyorum sankiyüzümdeki o sahte maskenin kirlerden arınmasını bekleyen bir zavallı gibiyim! Kaybedenlerden olmak istemiyorum ama içimden bir his o yolda olduğumu söylüyor. Her gece acılarım ve ardında getirdiği göz yaşları süslüyor yatağımı. Bir ses çağırıyor beni kutsal bir kiliseye doğru yol alıyorum sanki… Kim olduğunu bilmediğim biri var karşımdakulağıma eğilip ürpertici bir seslekanatlarımın takılma zamanı geldiğini söylüyor. Ben de ona’’ Tutamadığım göz yaşlarım mısın yoksa içimi eriten acılarım mısın?’’ diye soruyorum ve gözlerime bakıp’’ Sen kaybedenlerdensin çünkü ben senin ölüm meleğinim’’ diyor. Ürperiyorum içimde tarifi olmayan bir acı beliriyor ve daha fazla kelimeleri süsleyemiyorumsessizce lanetlenmiş ruhumu ona teslim ediyorum. Belki de bu benim için mutlu bir son oluyor ve ölüm meleğim beni sonsuza dek bu hayattan çekip alıyor...

ÖLüM MeLeqi Emokis19
    http://emobaby.net

ÖLüM MeLeqi
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Ölüm & Yaşam