Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemiz Yapım Aşamasındadır ve +18 Yaş Siteye Katkıda Bulunacaklarda Moderatör Alımı Vardır İletişim İçin sylosis@windowslive.com Ekleyiniz...

AnasayfaAnasayfa  ArşivArşiv  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bir DosT...

YazarMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Bir DosT... Empty
MesajKonu: Bir DosT...   Bir DosT... EmptyPtsi Şub. 08, 2010 2:37 pm

Bu gün yine yalnızlıgım geldi yanıma o gün evdeydim aksam olmusdu bakdım karnım acıkdı bir tabak sıcak yemek yapdım ona da bir tabak verdim dertleşdik biraz dedim ona ben ne zaman dostlar arasında kalcam diye yalnızlıkda dedi ban ben ne zaman ölürsem diye galiba bu imkansız olacakdı napak neyse yemekler bitmişdi bulaşık yine bana kaldı aslen hic yıkamak istemiyorum neyse sonra biraz su kaynattım cay yapmak icin sonra cayımı aldım bir de sigara yakdım evde ses yokdu tek duydugum sey kapı gıcırtısı o da olmasa halim ne olurdu bilmem her sey sanki üsütüme geliyor sanki kapana kalmıs bir fare gib hissediyorum her şey beni daratıyor hemen kendimisokaga attım belki bir dost görürüm diye ama yok du meger saat te bakmayı unutmusum gece yarısı 3 müş düsündüm simdi gitcen eve bunalcan salla ya git bir bankda uyu salla gerisini uyandıgım gün yine aynı şeyler dersler kitaplar hocalar bide süt kuzuzu cocuklar napak biz bu dünyaya ait degil ki sebebsiz yere geldik işde yine sıkıntılarla dolu bir küp gibiyim baska bir şeyim yok itiraf ediyorum mutsuzum yüzüm asla gülmez asla da gülmeyecekde

Bir DosT... Gothic26
http://emobaby.net

Bir DosT...
1 sayfadaki 1 sayfası